אירוח בצימר ביום נישואין

זה מכבר חגגנו את חגיגות ה-8... שמונה שנות נישואין, הזמן עובר מהר מאד שנהנים. זוכרת את התקופה.. של ההתחלה.. בו האהבה והריגוש גאה, הבטחנו לצאת לנופש אחת לחודש. כן כן. חשבנו בגדול. הדרמנו לדרום והצפנו לצפון. ניסינו את כל המלונות בכל הדרגות. בקיצור טעמנו מכל העולם. עם השנים הגיעו הילדים, עימם הגיעו ידידים נוספים, התחייבויות ודרישות תשלום כך שהנופשים הלכו ופחתו. הכוכבים הלכו ונמעטו. החופש הלך ונגנז.

עד שגילנו. גילנו את הפלא שנקרא צימר. מינוח כה מוזר, האם נגזר מ-צמר, שבו נעים להתרכבל ביום חורף קר, האם נגזרת של צמרת, לשלם מעט ולהרגיש בצמרת?

מאז הגילוי הגדול, בעלי ואני מרגישים על גג העולם. בכל הזדמנות אנו מחפשים סיבה למסיבה, מזנבים חברים טובים ויאללה בלאגן. לעיתים אנו בוחרים בצימר אינטימי, מבודד ומאובזר בג'קוזי אישי, קמין עתיק העוזר בחימום האוירה ו- שקט.. שקט... הילדים כמובן נשארים מאחור.. לשם מה גידלנו זוג סבים לתפארת?

לעיתים אנו נוסעים כולם, כל החבילה עם מטען עודף ברכב, הילדים מפיקים את מלוא ההנאה, מבריכה קטנה ואישית, ממיטות מזמינות ומהרבה פינוקים נוספים ברקע.

לעיתים אנו מצליחים לשכנע חברים ואז בוחרים בקמפוס צימרים – אין צורך לתאר כיצד אנו מרגישים, כקומונה אחת גדולה ועליזה. מעבר לעיצוב היחודי, האיבזור המתקדם, ההשקעה ותשומת הלב לכל הפרטים, נדהמים כל פעם לגלות את הפנים והאנשים מעבר לצימרים. אלה שדואגים לארוחת בוקר טריה וטעימה, מספקים את כל צרכנו ודואגים לעמוד לשרותינו בכל דקה ודקה.

לכם התודה על המלאכה המסורה.

ממשפחה גאה לנפוש בארץ שהתברכה בכל כך הרבה צימרים מומלצים.