צימרים לזוגות בלבד

צימרים לזוגות אוהבים

לצימרים בדרום כמו בכל צימרים ומקומות בילוי בארץ ישנה אוכלוסיית יעד מאוד ספציפית והם זוגות האוהבים. יחד עם זאת אנו רואים כי ישנם מקומות צימרים שמציעים את עצמם גם למשפחות עם ילדים, כיום ישנם צמרים בדרום למשפחות עם ילדים שניתן להתארח ברמה מאוד יוקרתית עם המון פינוקים על הדרך.

שאנו מפרסמים צימרים לזוגות בלבד הכוונה ללא משפחה וילדים, הכוונה רק לזוגות אשר מבקשים לבלות יחדו בנעימים ,צימרים למשפחות גם כן אבל ישנם צימרים שמתאימים רק לזוגות בעלות יחידת אירוח אחת אשר מתאימה את עצמה לזוג אוהבים .

בצימרים לזוגות ישנם כמה מאפיינים מאוד ייחודיים אשר מהווים את היתרונות הגדולים לצמירים מסוג זה. קודם כל תחושת ה"לבד" עם בן ואו בת הזוג כבר נותנת תחושה של רוגע ואי לחץ מהילדים, העבודה והסביבה. ה"לבד" ובדידות מהסביבה מבאים לצימר חצר ואו גינה, בריכת שחיה, ג'קוזי וסאונה ייחודיים ופרטיים לצימר המארח.

ניתן לראות בברור כי איכות האירוח בצימר לזוגות אוהבים מאוד גבוהה מהרגיל, אביזרים ותוספות מענגות בצימר, בשילוב עיצוב רומנטי ושרמנטי מאוד מוביליים. הכל בכדי שלבני הזוג תהייה חווית אירוח מהנה יחדו.

הרומנטיקה הוא מוצר מאוד מבוקש בצימרים לזוגות בלבד ,ניתן לראות כי בצימרים אלו יוצרים חללים ייחודיים לרומנטיקה כמו מיטה גדולה ומפנקת, מוצרים ארומאטיים לעיסוי ונרות ריחניים בצימר.

והכל לצד ג`קוזי מפנק וחמים עם מגבות גדולות וסבונים ריחניים.

ניתן לשלב ארוחת ערב רומנטית עם נרות קלסיים על השולחן ואף ארוחת בוקר נעימה יחדו.

אך תמיד שואלים אנו מה המחיר . וכמה זה עולה? אז כך:

צימר לזוגות בלבד לא יעלה יותר מצימר עם אירוח משפחתי, סדר גודל המחירים הוא דומה לכל הצימרים בעלי יחידות רומנטיות אקסקלוסיביות , כמובן ברמת אירוח שהזכרנו פחות או יותר.

אך חשוב לציין שינם תקופות בשנה שהמחירים יותר אטרקטיביים מתקופות חמות אחרות בשנה, כמו בכל ענף תמיד יש את תקופת מחירים ה SELL ,בדרך כלל שהביקוש יורד בתקופות היותר קרות בעונה ניתן להשיג דילים מאוד משמעותיים הכוללים פינוקים נוספים.

בהצלחה ובילוי נעים ורומנטי.